Home » Türkçe, YÖS & SAT

Türkçe, YÖS & SAT

Yabancılar için Türkçe Kursu

Mengütaş’ta, Yabancılara Türkçe Öğretim Sertifikası sahibi olan tecrübeli ve genç Türk öğretmenler yabancılara Türkçe öğretmektedir.

Mengütaş Türkçe öğretmenleri Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinin Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan, Yabancılara Türkçe eğitiminde tecrübeli ve genç Türk hocalardır.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.


YÖS Hazırlık Kursu

Mengütaş, Yabancı Öğrenci Sınavı (YÖS)’e öğrenci hazırlayan bu alanda uzmanlaşmış bir kurumdur. YÖS öğretmenleri çoğunlukla ODTÜ Matematik ve Fizik bölümünden mezun olan YÖS Sınavı konusunda uzmanlaşmış hocalardır.

Mengütaş Türkiye’de eğitim almak isteyen yabancı öğrencilerin en prestijli üniversitelerde okumalarına imkan sunmaktadır. YÖS Kursu ders gün ve saatleri öğretmen ve öğrencilerin özel durumuna göre belirlenir.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.


SAT Hazırlık Kursu

Eğer amacınız tanınmış bir Amerikan üniversitelerinde lisans veya ön lisans derecesi almaksa, SAT sınavını geçmeniz gerekir. Mengütaş uluslararası öğrencileri bu zorlu sınavlara hazırlamada uzmandır.

Öğrencilerimize SAT İngilizce Hazırlık için Amerikalı hocalar, SAT Matematik Hazırlık için ODTÜ Matematik veya Fizik bölümü mezunu tecrübeli hocalar Özel SAT eğitimleri kurumumuz tarafından verilmektedir.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.